یدک کش دلیجان

یدک کش دلیجان

08644223778

حمل ایمن اتومبیل

وانت بار چرخ گیر وسیله ای برای حمل خودرو هاست.

شرکت امداد خودرو دلیجان، خدمات یدک کش را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جابجایی خودروهای دچار مشکل در جاده، حمل خودروهای تصادفی و خراب به محل تعمیرات و ... می‌شود.

کارشناسان شرکت امداد خودرو دلیجان با داشتن تجهیزات و وسایل مناسب، به سرعت به محل حادثه می‌روند و با بررسی وضعیت، برای حمل خودرو به بهترین شکل اقدام می‌کنند. همچنین، این شرکت با داشتن تیمی مجرب و کارآزموده، تلاش می‌کند تا با حفظ امنیت و سلامت خودرو، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

استفاده از خدمات یدک کش شرکت امداد خودرو دلیجان، به دلیل سرعت عمل، قابلیت اعتماد و امنیتی که این خدمات دارند، به عنوان یکی از بهترین راه‌های حل مشکلات خودرو در صورت بروز نیاز، پیشنهاد می‌شود.

بله، شرکت امداد خودرو دلیجان خدمات یدک کش و حمل خودرو را در ساعات شبانه‌روز نیز ارائه می‌دهد. در صورت بروز مشکل در خودرو شما، می‌توانید با تماس با شماره تلفن های ارائه شده توسط شرکت، درخواست خدمات یدک کش را در هر ساعتی از شبانه‌روز اعلام کنید و تیم امداد خودرو در کوتاهترین زمان ممکن به محل حادثه خواهد رسید.

در بسیاری از موارد، اتفاقات ناگهانی و مشکلات خودرو در ساعات شبانه‌روز رخ می‌دهند و در چنین شرایطی، امکان حضور در محل حادثه توسط تیم یدک کش بسیار حائز اهمیت می‌باشد. به همین دلیل، شرکت امداد خودرو دلیجان سعی می‌کند تا در تمامی ساعات شبانه‌روز، خدمات حمل و نقل خودرو را به مشتریان خود ارائه دهد تا در هر لحظه‌ای که نیاز به خدمات دارند، به آن‌ها کمک کند.

متخصصین مجموعه امداد دلیجان با استفاده از متد روز وانت های نیسان چرخ گیر خود را مجهز به ابزارهایی برای حمل ایمن انواع خودرو ها نظیر:

سواری سدان، کامیونت ها، نیسان وانت ، ایسوزو و حتی خاور نموده اند.

در زمان خرابی خودرو، یا از کار افتادگی خودرو می توان از نیسان چرخ گیر برای جا به جایی خودرو استفاده کرد

خودرو هایی که معیوب هستند
مدت زمان زیادی متوقف بوده اند.
دچار پنچری یا ترکیدگی تایر ها شده اند
به دلیل بروز حادثه نمی توانند حرکت کنند
و هزاران مورد دیگر…

که باید توسط نیسان چرخ گیر به نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل شوند.

شرکت دلیجان برای ارائه خدمات خودروبری بین شهری و درون شهری بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد که بر اساس میزان ارزش بار شما پوشش های آن قابل افزایش خواهد بود.

البته اگر ماشین شما خیلی اسیب ندیده باشد می توان با ارسال مکانیک سیار به محل شما تعمیرات در محل صورت گیرد و دریگر نیازی به یدکش برای شما نیست.


بهترین و سریعترین خدمات باربری را با نازلترین نرخ کرایه و تعرفه بانیسان چرخگیر دلیجان تجربه نمایید.

حمل و نقل خودرو با استفاده از انواع خودروبر یکی از خدمات حرفه ای و تخصصی آنی بار است از دلیجان برای همه نقاط کشور بصورت همه روزه و با بهترین بیمه نامه به شما ارائه میگردد.

حمل و نقل و ارسال انواع خودروی صفرکیلومتر داخلی و خارجی ، خودروی کارکرده و تصادفی از همه نقاط دلیجان به شهرستان ها در کمترین زمان ممکن.

Loader